0.00
0.00
0.00

'Türbanlılar evde çılgın dekolteli' VİDEO

'Türbanlılar evde çılgın dekolteli' VİDEO

"Başı kapalı da, diğerleri de tasarımlarımdan alıyor. Zaten türbanlı kadının evdeki hali farklı. Dışarıda gördüğüm türbanlıları, ev ortamında tanıyamıyorum..."


26 Kasım 2007 13:13
font boyutu küçülsün büyüsün


Geçen eylül ayında ABD’nin New York kentinde bir defileye imza atan türbanlı modacı Rabia Yalçın (41), moda hayatını AKŞAM’a anlattı.

11 yıldır tasarımcılık yapan Yalçın, “2008’te ‘Portakal Çiçeği’ adıyla kendi mağazamı açacağım. Dünyada zincir oluşturmak istiyorum. Kendimi ‘deli bir sanatçı’ olarak nitelendiriyorum. Tasarımlarımda zarafet ve renk uyumu var. Canlı renkler kullanmama rağmen sade bir görüntü elde ediyorum. Beni ön plana çıkartan kalite ve renkler. İnsan ayrımı da yapmıyorum. Amacım tüm kadınları giydirmek. Başı kapalı da, diğerleri de tasarımlarımdan alıyor. Zaten türbanlı kadının evdeki hali farklı. Dışarıda gördüğüm türbanlıları, ev ortamında tanıyamıyorum. Hepsi sırt ve göğüs dekolteli. Zaten iki gardıropları var. Biri ev, diğeri de dışarısı için. Hatta iç dünyalarında çılgın talepleri olabiliyor” dedi.Yabancılar şık giyiniyor ikisi de sade ve güzel
İngiliz Kraliyet Ailesi’ni giydirmeyi isteyen Rabia Yalçın, yurtdışından en çok Ürdün Kraliçesi Rania ile Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın eşi Esma’yı şık buluyor. First Lady’lerin duruşlarını ve kalıplarını gayet iyi bulan Yalçın, “Gençler... Duruşları sade ve güzel. Son derece kaliteli, renkleri birbirine uyumlu ve dikiş kalitesi yüksek kıyafetler seçiyorlar. Fakat aynı şeyi Hayrünnisa Gül ile Emine Erdoğan için söyleyemem. Daha iyi seçimler olabilir. Emine Erdoğan daha sade giyinmeli. Ama geçen yıllara göre bir ilerleme var” diye konuştu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
 • abdullahkara / 26 Kasım 2007 18:02

  kreasbom

  Türbanlı modacı mış : !
  Ay ne de güzel kreasyonları da varmış.!
  Biz türbanlı kadınların kocaları için , böyle çılgın kreasyonlarıda var mı acaba .?! Alırdık da.
  Bu kreasyonları gecekondu da yaşayan türbanlı kadınlarda giyiyorlar her halde ,zengin türbanlı , fakir türbanlı diye ayırım yapmamış,
  Fiyatları da habere yazmamışlar , bu kreasyonlar dan fakir Müslümanlar da alabilirler mi diye merak ettim ?
  Hey gidi koca Dünya Fakir =Zengin mi?
  '' Dünya malı ve evlatlarınız sizin için fitnedir ''Ayet i Kerim
  '' Kim müslümanların derdini kendine mal etmezse onlardan değildir '' Hadis